[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 16 lutego 2019 14:02 | Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Luty 2019
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

II Gminny Dzień Seniora za nami


To już drugie tak liczne spotkanie naszych seniorów. W hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Przytyku, w sobotę 6 października miał miejsce II gminny Dzień Seniora. Na zaproszenie na tą uroczystość odpowiedziało ponad 300 Seniorów z Naszej Gminy.

Uroczystego otwarcia imprezy dokonał Wójt Gminy. Dzień Seniora to jeden z filarów programu stworzonego dla starszych mieszkańców gminy Przytyk – Przytyk Seniorom. „Wierzę, że dalsze podejmowanie działań w ramach programu Przytyk Seniorom, w tym coroczne celebrowanie Dnia Seniora sprawi, że poczujecie się Państwo ważną częścią naszej lokalnej społeczności, a opieka i troska, jaką chcemy Państwa otoczyć, wpłynie na poprawę jakości Państwa życia w naszej gminie.”- Mówił w swoim przemówieniu wójt gminy Przytyk Dariusz Wołczyński.

Po przywitaniu nadszedł czas na zabawę. Do tańca zagrały lokalne zespoły ludowe: Kapela Foktów z Ostrołęki, Kapela Lipców z Wygnanowa, Kapela Ludowa Henryka Gwiazdy oraz Kapela Jana Tarnowskiego z Domaniowa.

Wszystkim dopisywały humory co świadczy o tym, iż takie spotkania są niezwykle potrzebne.

Bardzo dziękujemy za tak liczny udział w naszym II Przytyckim Dniu Seniora. Mamy nadzieję, że impreza ta pozostanie w  kalendarzu uroczystości naszej gminy.

Kopertę życia oraz wszystkie informacje z nią związane uzyskają Państwo w Urzędzie Gminy Przytyk w pokoju nr 14 (parter) telefon 48 6180095 wew. 37

Przypominamy, iż nadal trwa akcja bezpłatnych szczepień przeciwko grypie dla Seniorów, którzy ukończyli 60 rok życia i są mieszkańcami Gminy Przytyk.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z II Przytyckiego Dnia Seniora tutaj.

 

 

 

 

 

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:

KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYKPapryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat RadomskiRazem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 
Witryna Wiejska
KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom