[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 26 września 2020 05:34 | Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Wrzesień 2020
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Suków zwycięzcą!


W pierwszą niedzielę sierpnia (04.08.2019 r.) na stadionie sportowym w Przytyku rozegrany został- cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem- Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Przytyk. W tegorocznej edycji imprezy, do rywalizacji stanęło 8 drużyn, które w wyniku przeprowadzonego w dniu 31 lipca br. losowania, przyporządkowane zostały do jednej z dwóch- skonfigurowanych w następujący sposób grup:

 

 

Po rozegraniu wszystkich 12 meczy rozgrywanych w obu grupach do drugiego etapu rozgrywek awansowały ekipy z grupy A Wrzos, Przytyk z grupy B Suków, Wola Wrzeszczowska.

W rezultacie, w tzw. „małym finale”, tj. meczu o III miejsce, przyszło rywalizować ze sobą ekipom z Wrzosu i Woli Wrzeszczowskiej. Spotkanie to zwyciężyli mieszkańcy Woli Wrzeszczowskiej.

W starciu o pierwsze miejsce spotkali się Przytyk i Suków. Gra była naprawdę zażarta. Pomimo swojej determinacji w strugach deszczu Przytyk przegrał, a na podium stanęli piłkarze z Sukowa.

 

Po zakończeniu rozgrywek przyszedł czas na gratulacje oraz  wręczenie nagród. Każda drużyna otrzymała pamiątkowe dyplomy . Laureaci miejsc I-III uhonorowani zostali ponadto pamiątkowymi pucharami a także otrzymali nagrody rzeczowe. Dodatkowo spośród uczestników turnieju zostały wylosowane osoby, które otrzymały dodatkowe nagrody –bilety do kina.

Wszystkim zawodnikom  serdecznie dziękujemy za pełen zaangażowania udział w Turnieju, zapraszając zarówno ich jak i  wspierających ich Kibiców do udziału w przyszłorocznej edycji wydarzenia !

Do zobaczenia na piłkarskiej murawie w roku 2020!
Obszerna galeria zdjęć z wydarzenia dostępna jest [tutaj]

 

 

 

 

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:

KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYKPapryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski

Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 


KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom