[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 28 stycznia 2020 03:08 | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Styczeń 2020
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Suków zwycięzcą!


W pierwszą niedzielę sierpnia (04.08.2019 r.) na stadionie sportowym w Przytyku rozegrany został- cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem- Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Przytyk. W tegorocznej edycji imprezy, do rywalizacji stanęło 8 drużyn, które w wyniku przeprowadzonego w dniu 31 lipca br. losowania, przyporządkowane zostały do jednej z dwóch- skonfigurowanych w następujący sposób grup:

 

 

Po rozegraniu wszystkich 12 meczy rozgrywanych w obu grupach do drugiego etapu rozgrywek awansowały ekipy z grupy A Wrzos, Przytyk z grupy B Suków, Wola Wrzeszczowska.

W rezultacie, w tzw. „małym finale”, tj. meczu o III miejsce, przyszło rywalizować ze sobą ekipom z Wrzosu i Woli Wrzeszczowskiej. Spotkanie to zwyciężyli mieszkańcy Woli Wrzeszczowskiej.

W starciu o pierwsze miejsce spotkali się Przytyk i Suków. Gra była naprawdę zażarta. Pomimo swojej determinacji w strugach deszczu Przytyk przegrał, a na podium stanęli piłkarze z Sukowa.

 

Po zakończeniu rozgrywek przyszedł czas na gratulacje oraz  wręczenie nagród. Każda drużyna otrzymała pamiątkowe dyplomy . Laureaci miejsc I-III uhonorowani zostali ponadto pamiątkowymi pucharami a także otrzymali nagrody rzeczowe. Dodatkowo spośród uczestników turnieju zostały wylosowane osoby, które otrzymały dodatkowe nagrody –bilety do kina.

Wszystkim zawodnikom  serdecznie dziękujemy za pełen zaangażowania udział w Turnieju, zapraszając zarówno ich jak i  wspierających ich Kibiców do udziału w przyszłorocznej edycji wydarzenia !

Do zobaczenia na piłkarskiej murawie w roku 2020!
Obszerna galeria zdjęć z wydarzenia dostępna jest [tutaj]

 

 

 

 

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:

KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYK

 
 
 
Papryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski

Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 
Witryna Wiejska
KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom