[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 4 lipca 2020 22:24 | Imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Lipiec 2020
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Gmina przekazała środki finansowe na zakup maseczek dla mieszkańców


Walka z chorobą zakaźną Covid -19 w Polsce trwa od początku marca br. Bardzo istotną kwestią w przeciwdziałaniu jej dalszemu rozprzestrzenianiu jest izolacja. Rząd do tej pory podjął różne formy działań skierowanych do walki z tą chorobą. Kilka dni temu wydał kolejne nowe obostrzenia i podjął decyzję, że od czwartku 16 kwietnia - maski ochronne są obowiązkowe. Muszą je nosić wszyscy w miejscach publicznych.

Dlatego też, podjąłem decyzję o przeznaczeniu środków z budżetu gminy na zakup maseczek ochronnych wielokrotnego użytku dla naszych mieszkańców.  Mam nadzieję, że maseczki uchronią nasze zdrowie i życie.

Nie mniej ważną kwestią, jest fakt ich posiadania, ale najważniejszą jest kwestia ich prawidłowego i bezpiecznego używania, dlatego też wraz z maseczkami będzie dostarczona instrukcja ich zakładania, używania i zdejmowania.

W najbliższych dniach będą one sukcesywnie dostarczane do Waszych domów. Zachęcam do śledzenia naszej strony internetowej  Urzędu Gminy, gdzie będziemy na bieżąco informować Państwa o terminach ich dystrybuowania. Liczę na to, że ta inicjatywa będzie pomocna, a  maseczki spełnią  swoją rolę.

Zdrowie jest najważniejsze!

 

/-/ Dariusz Wołczyński

Wójt Gminy Przytyk


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:

KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYK

 
 
 
Papryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski

Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 
Witryna Wiejska
KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom