[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 18 października 2021 03:44 | Imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Październik 2021
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Zmagania piłkarskie drużyn sołeckich!


Fani rozgrywek piłkarskich mogli podziwiać już po raz kolejny zmagania podczas Turnieju Piłkarskiego Drużyn Sołeckich w walce o Puchar Wójta Gminy Przytyk! Podobnie jak w latach ubiegłych, nie zabrakło prawdziwej rywalizacji, ogromnych emocji i sportowego ducha, który towarzyszył wszystkim drużynom biorącym udział w rozgrywkach. W tegorocznej piłkarskiej rywalizacji udział wzięło siedem drużyn.

Każde ze spotkań prezentowało wysoki poziom piłkarskich umiejętności młodych zawodników, jednak ostatecznie o I miejsce walczyły ze sobą drużyny Wrzosu oraz FC Kokodżambo. Pomimo faktu, że obie drużyny zostawiły na boisku całe serce, lepsi okazali się reprezentanci Wrzosu, którzy sięgnęli po puchar. Emocji nie zabrakło również w spotkaniu, które rozegrało się o III miejsce na podium, które ostatecznie powędrowało do drużyny Paprykorzy.

Trzy najlepsze drużyny, poza satysfakcją płynącą ze zwycięstwa mogły liczyć na puchary oraz nagrody rzeczowe. Nasze tegoroczne spotkanie połączone było z akcją promocji szczepień przeciw Covid-19. W specjalnie na ten dzień ustawionym namiocie można było zarejestrować się na szczepienie. Pani Monika, która dyżurowała w nim w tym dniu, odpowiadała na pytania osób zainteresowanych procesem.

Miłą niespodzianką było plenerowe studio Radia Rekord, które rozbiło się na stadionie w Przytyku. Redaktorzy na antenie radia rozmawiali z uczestnikami oraz organizatorami wydarzenia.  

Punktacja generalna turnieju:

1. Wrzos

2. FC Kokodżambo

3. Paprykorze

4. FC Kuniec kariery

5. Suków

6. Studzienice

6. Rozrzutnik Goszczewice

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe sportowe emocje. Zawodników, jak i kibiców zapraszamy za rok!

 

Serdecznie dziękujemy parku trampolin JUMP  WORD  RADOM za  przekazanie  „wejściówek”  tj.  kart  podarunkowych  dla uczestników naszego Turnieju.

 

 

 

 

 

 

 

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYK
Papryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski

Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 


KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom