[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 21 stycznia 2022 01:07 | Imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Styczeń 2022
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Za nami VIII zawody wędkarskie


Zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Przytyk odbywające się na terenie stawów rybnych w Zameczku to impreza, która z roku na rok przyciąga coraz więcej wędkarzy, którzy w sportowym duchu ze sobą rywalizują o zdobycie pucharu. Organizatorami VIII Turnieju wędkarskiego byli: Wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński oraz Zarząd Koła Wędkarskiego nr 21 w Przytyku.
Zawody rozpoczęły się o godzinie 13, po otrzymaniu numerów startowych wędkarze udali się na swoje stanowiska. Również w tym roku spośród uczestników wyłoniono zwycięzców w każdej z trzech kategorii wiekowych: I kategoria – SENIORZY, II kategoria – JUNIORZY, III kategoria to DZIECI. Po zakończeniu łowów przystąpiono do ważenia ryb i ustalenia wyników sobotnich zawodów.

Wśród seniorów najlepszy był Jerzy Rychlicki. Drugi z wynikiem był Jarosław Siara, a trzeci Artur Figarski. W kategorii juniorów I miejsce i tym samym główną nagrodę i Puchar Wójta Gminy Przytyk zdobył Michał Konder, na drugim miejscu był Antoni Ziółek, a trzecie miejsce przypadło Szymonowi Rychlickiemu. Kategorię Dzieci zdominował Michał Pawełek, drugą nagrodę zdobył Kacper Dudek, trzecie miejsce należało do Huberta Barwickiego. Po wręczeniu nagród i Pucharów najlepszym uczestnikom, oraz upominków zgromadzonym dzieciom, zawody zakończono zwyczajowo wspólnym ogniskiem.

Galeria zdjęć

 

 

 

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYK
Papryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski

Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 


KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom