[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 16 lutego 2019 15:01 | Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Luty 2019
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Centrum Wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego


Od 20 grudnia 2017r ruszyła całodobowa pomoc i wsparcie telefoniczne dyżurnych ekspertów: psychologów, psychiatrów i  pracowników socjalnych – uruchomione  przez Fundację "Itaka" "Centrum Wsparcia" dla osób znajdujących się w stanie kryzysu psychicznego.

Jego celem jest pomoc osobom znajdującym w stanie kryzysu psychicznego z powodu np. utraty pracy, rozwodu, śmierci lub zaginięcia bliskiej osoby, oraz zapobieganie depresji, samobójstwom i innym zachowaniom autodestrukcyjnym.

Pomoc Centrum Wsparcia dla osób znajdujących się w stanie kryzysu psychicznego jest skierowana do osób w każdym wieku. To linia wsparcia, czyli uważne wysłuchanie problemu osoby i skierowanie do prawdziwej, realnej pomocy bezpłatnej.

Centrum Wsparcia oferuje całodobową pomoc i wsparcie w formie rozmów telefonicznych, a także możliwość kontaktu przez mail i czat. Dyżurni eksperci w Centrum, tj. psychologowie, lekarze psychiatrzy, prawnicy oraz pracownicy socjalni, udzielają informacji o możliwościach uzyskania profesjonalnej, bezpośredniej pomocy specjalistów w pobliżu miejsca zamieszkania osoby zgłaszającej się po pomoc.

Wszelkie informacje na temat m.in. godzin dyżurów i kontaktu z ekspertami są dostępne na stronie www.liniawsparcia.pl. Na stronie znajduje się również bezpłatna aplikacja mobilna z bazą teleadresową instytucji pomocowych.

Kontakt

Telefon 800 70 2222 czynna 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

E-mail: porady@liniawsparcia.pl

www.liniawsparcia.pl

 

 

 

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:

KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYKPapryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat RadomskiRazem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 
Witryna Wiejska
KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom