[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 13 grudnia 2018 12:24 | Imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Grudzień 2018
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Stefanów zgarnia wszystko!


W niedzielę 25 lutego br. na hali Publicznego Gimnazjum w Przytyku rozegrany został Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Przytyk. To już V edycja tego Turnieju. Do udziału  w zawodach zgłosiło się 9 drużyn, które zgodnie z poczynionymi w dn. 21 lutego ustaleniami, przyporządkowane zostały do jednej z dwóch grup, w których rywalizacja toczyła się na zasadzie „każdy z każdym”.

Po rozegraniu wszystkich 16 spotkań I fazy turnieju, do walki  w drugim etapie rozgrywek awansowały ekipy Suków oraz Stefanów, które jako najlepsze po tej fazie gry rozstawione zostały na pierwszych pozycjach w grupach AA i BB. Na drugich miejscach klasyfikacji grupowej znalazły się drużyny ze Wrzosu i Domaniowa.

W pierwszym meczu Suków vs Domaniów: remis 1:1 i to rzuty karne zadecydowały o wygnanej drużyny Domaniowa. Kolejny mecz: Wrzos Stefanów zakończył się wynikiem 7:1 dla Stefanowa.

W rezultacie, w tzw. „małym finale”, tj. meczu o III miejsce, przyszło rywalizować ze sobą sołectwom Suków i Wrzos. Po zaciętej walce, i wyniku 2:1 zwyciężyła drużyna Sukowa.

Czas na finał, w którym zawalczyli Stefanów oraz Domaniów. Do ostatniej chwili nie można było być pewnym wyniku spotkania. Twarda walka trwała już od pierwszego gwizdka arbitra - nic dziwnego w końcu drużyny toczyły walkę o  Puchar Wójta. Gwizdek sędziego zakończył spotkanie finałowe wynikiem 6: 3 dla Stefanowa.

Po wyczerpującej walce przyszedł czas na odpoczynek i odbiór nagród. Wszystkie biorące udział w Turnieju drużyny otrzymały z rąk Wójta Gminy Przytyk Dariusza Wołczyńskiego piłki nożne do dalszych treningów oraz pamiątkowe koszulki dla każdego z zawodników. Wygrane drużyny otrzymały cenne nagrody i puchary, które będą przypominały im chwile spędzone w ten dzień na boisku.

Wszystkim uczestnikom rozgrywek oraz kibicom, którzy zasiedli na trybunach serdecznie dziękujemy za udział w turnieju i pozostawione na boisku serce. Już dziś zapraszamy na letni turniej Piłki Nożnej, który w tym roku zostanie rozegrany już 29 lipca br. na stadionie „Sokoła”!

Do zobaczenia!

Galeria zdjęć

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:

KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYKPapryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat RadomskiRazem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 
Witryna Wiejska
KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom