Aktualnie: 29 marca 2024 11:06 | Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

11121314151617
18192021222324
25262728293031

Przytyk zwyciężył !

W wyjątkowo upalną, ostatnią niedzielę lipca br. (29.07.2018 r.) na stadionie sportowym w Przytyku rozegrany został- cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem- Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Przytyk. W tegorocznej edycji imprezy, do rywalizacji stanęło 10 drużyn, które w wyniku przeprowadzonego w dniu 24  lipca br. losowania, przyporządkowane zostały do jednej z dwóch- skonfigurowanych w następujący sposób grup:

Upał na boisku nie był sprzymierzeńcem zawodników. Pomimo tego żadna z drużyn nie poddała się i walczyła do końca. Po rozegraniu wszystkich 20 meczy rozgrywanych w obu grupach do drugiego etapu rozgrywek awansowały ekipy z grupy A Wrzos, Podgajek z grupy B Przytyk, Domaniów.

W rezultacie, w tzw. „małym finale”, tj. meczu o III miejsce, przyszło rywalizować ze sobą Wrzos i Podgajek. Spotkanie to zwyciężyli mieszkańcy Podgajku.

W starciu o pierwsze miejsce spotkali się Przytyk i Domaniów. Gra była naprawdę zażarta. Pomimo swojej determinacji Domaniów przegrał, a na podium stanęli piłkarze z Przytyka.

Po zakończeniu rozgrywek przyszedł czas na gratulacje oraz  wręczenie nagród. Każda drużyna otrzymała piłkę do dalszych rozgrywek oraz pamiątkowe koszulki. Laureaci miejsc I-III uhonorowani zostali ponadto pamiątkowymi pucharami a także otrzymali wysokiej jakości sprzęt sportowy (namioty, śpiwory, latarki). Dodatkowo spośród uczestników turnieju zostały wylosowane osoby, które otrzymały dodatkowe nagrody –bilety do kina.

Wszystkim zawodnikom  serdecznie dziękujemy za pełen zaangażowania udział w Turnieju, zapraszając zarówno ich jak i  wspierających ich Kibiców do udziału w przyszłorocznej edycji wydarzenia !

Do zobaczenia na piłkarskiej murawie w roku 2019!