[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 13 grudnia 2018 11:26 | Imieniny: Łucji, Otylii, Włodzisławy
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Grudzień 2018
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Rada gminy, Sołtysi


Radni Gminy Przytyk

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Krzysztof Andrzej Wlazło

Przewodniczący Rady Gminy

2.

Robert Dygant

Wiceprzewodniczący Rady Gminy

3.

Teodozja Henryka Kowalczyk

Wiceprzewodnicząca Rady Gminy

4.

Robert Bienias

Członek

5.

Barbara Barszcz

Członek

6.

Agnieszka Drabik

Członek

7.

Tomasz Jan Drabik

Członek

8.

Dariusz Adam Grotek

Członek

9.

Zdzisław Janowski

Członek

10.

Nikodem Jędrzejewski

Członek

11.

Marek Kościowski

Członek

12.

Ewa Olszewska

Członek

13.

Sylwester Piotr Podymniak

Członek

14.

Wiesław Soból

Członek

15.

Adam Piotr Smagowski

Członek

 

Skład Komisji Stałych

Komisja Rewizyjna

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Robert Bienias

Przewodniczący

2.

Zdzisław Janowski

Z - ca Przewodniczącego

3.

Marek Kościowski

Członek

4.

Dariusz Grotek

Członek

5.

Wiesław Soból

Członek

 

Komisja Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Ewa Olszewska

Przewodnicząca

2.

Agnieszka Drabik

Z - ca Przewodniczącej

3.

Teodozja Kowalczyk

Członek

 

Komisja Rozwoju i Finansów

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Nikodem Jędrzejewski 

Przewodniczący

2.

Tomasz Drabik

Z - ca Przewodniczącego

3.

Robert Dygant

Członek

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Sylwester Podymniak

Przewodniczący

2.

Adam Smagowski

Z - ca Przewodniczącego

3.

Barbara Barszcz

Członek

 

 

 

Sołtysi Gminy Przytyk

Lp.

Imię i Nazwisko

Sołectwo

1.

Zdzisław Dudziński

Dęba

2.

Dariusz Senator

Domaniów

3.

Wiesław Soból

Glinice

4.

Marian Idzikowski

Goszczewice

5.

Tomasz Drabik

Jabłonna

6.

Artur Stępniewski

Kaszewska Wola

7.

Beata Górska

Krzyszkowice

8.

Mariola Milczarska

Maksymilianów

9.

Bogdan Zygmunt

Młódnice

10.

Grzegorz Czubak

Oblas

11.

Wojciech Wlzało

Ostrołęka

12.

Zdzisław Janowski

Podgajek

13.

Lech Kawiński

Posada

14.

Agnieszka Drabik

Potkanna

15.

Marcin Skrzypczyński

Przytyk

16.

Urszula Drabik

Słowików

17.

Stanisław Sadkowski

Stefanów

18.

Tomasz Sobstyl

Studzienice

19.

Marlena Mulik

Sukowska Wola

20.

Katarzyna Wrzosek

Suków

21.

Andrzej Soból

Wola Wrzeszczowska

22.

Feliks Gibała

Wólka Domaniowska

23.

Jan Ciechowicz

Wrzeszczów

24.

Andrzej Fokt

Wrzos

25.

Czesław Paciorek

Wygnanów

26.

Agnieszka Głogowska

Żerdź



KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYK



Papryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski



Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 
Witryna Wiejska
KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom