[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 26 września 2020 05:13 | Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Wrzesień 2020
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

III Gminny Dzień Seniora


W sobotę, 28  września w Publicznej Szkole Podstawowej w Przytyku  odbył się III Gminny Dzień Seniora. Impreza ta jest kontynuacją działań podejmowanych w ramach programu Przytyk Seniorom. Na zaproszenie odpowiedziało  ponad trzystu seniorów.

Nim rozpoczęły się tańce Pan Dariusz Wołczyński Wójt Gminy Przytyk powitał wszystkich  zebranych, kierując do nich kilka ciepłych słów: ,, Cieszę się, że udało nam się dziś spotkać     w tak licznym gronie, jesteście niezwykle ważną grupą społeczną, z waszego bagażu doświadczeń życiowych i mądrości, powinniśmy jak najczęściej korzystać.’’ Seniorzy dowiedzieli się również,  iż w Ośrodku  Zdrowia w Przytyku można umawiać się na wizyty i konsultacje lekarskie, do lekarzy specjalistów.

Po części oficjalnej  zagrały zespoły ludowe z naszego terenu: Kapela Lipców z Wygnanowa, Kapela  Jana Tarnowskiego, Kapela Zbigniewa Ciechowicza wraz z Panią Ewą Ziętek,  a także Kapela Michała Fokta,  które do samego końca przygrywały bawiącym się uczestnikom. Był  czas na zabawę, tańce, rozmowy i integrację, a także po raz pierwszy Seniorzy  wybierali ze swego grona ,, SENIORITĘ” III Gminnego Dnia Seniora, którą została Pani Maria Puszka, a także ,,SENIORA’’ III Gminnego Dnia Seniora, tytuł ten przyznali Panu Markowi Puszce. Serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z III Gminnego Dnia Seniora

 

 

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:

KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYKPapryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski

Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 


KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom