[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 16 września 2021 19:53 | Imieniny: Edyty, Kornela, Kamili
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Wrzesień 2021
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Zbiornik wodny Jagodno areną ratownictwa wodnego!


W sobotę 24 lipca nad zbiornikiem wodnym w Jagodnie odbyły się ćwiczenia ratownictwa wodnego. W manewrach brały udział Państwowa Straż Pożarna, Komenda Miejska Policji, Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego oraz jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Przytyk.

Wydarzenie to zorganizowano z myślą o promowaniu odpowiednich zachowań nad wodą, bezpiecznej podróży i wypoczynku. W programie ćwiczeń znalazły się między innymi pokaz sprzętu ratowniczego, pierwszej pomocy przedmedycznej oraz miasteczko ruchu drogowego. Podczas eventu można było z bliska podejrzeć zmagania gminnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, które brały udział w pozorowanej akcji ratunkowej. Główną atrakcją dnia był natomiast zaplanowany na godzinę 12:00 pokaz ratownictwa wodno-nurkowego zorganizowany przez Państwową Straż Pożarną w Radomiu.

 Na ćwiczeniach w takim gronie nie mogło zabraknąć prawdziwej strażackiej grochówki, którą specjalnie na ten dzień ugotowały panie z Publicznej Szkoły Podstawowej we Wrzeszczowie.

Organizatorem pokazów był Wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński, Państwowa Straż Pożarna w Radomiu, Komenda Miejska Policji w Radomiu oraz Zarząd Gminny Ochotniczej Straży Pożarnej w Przytyku. O bezpieczeństwo wszystkich uczestników imprezy dbała Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego w Radomiu.

 

Galeria zdjęć

 

 

 

 

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYK
Papryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski

Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 


KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom