[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 18 października 2021 04:01 | Imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Październik 2021
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ogłoszenie o naborze wniosków o udzielenie dotacji celowej z budżetu Gminy Przytyk na dofinansowanie zakupu i montażu ogniw fotowoltaicznych


Ogłoszenie

o naborze wniosków o udzielenie dotacji celowej z budżetu Gminy Przytyk na dofinansowanie zakupu i montażu ogniw fotowoltaicznych

Wójt Gminy Przytyk ogłasza, że

 od dnia 6 sierpnia 2021 roku do dnia 20 sierpnia 2021 roku (włącznie)

można składać wnioski o udzielenie dotacji celowej ze środków budżetu Gminy Przytyk na dofinansowanie kosztów inwestycji związanych z zakupem paneli fotowoltaicznych, celem wspomagania wykorzystania odnawialnych źródeł energii w gminie Przytyk.

Wnioski można pobrać w siedzibie tutejszego Urzędu oraz na stronie internetowej Urzędu.

Kompletne wnioski należy składać we wskazanym terminie bezpośrednio do Urzędu Gminy w Przytyku, przesłać pocztą na adres: Urząd Gminy w Przytyku, ul. Zachęta 57, 26-650 Przytyk lub pocztą elektroniczną na adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej Gminy Przytyk na platformie: ePUAP: przytyk57/skrytka.

Kompletne i prawidłowo wypełnione wnioski będą rozpatrywane według kolejności zgłoszeń (decyduje data wpływu do Urzędu), do wysokości środków finansowych zabezpieczonych na ten cel w budżecie Gminy Przytyk.

Wnioski niekompletne lub nieprawidłowo wypełnione, po bezskutecznym wezwaniu do uzupełnienia, podlegają odrzuceniu.

Wnioski złożone przedwcześnie lub po upływie wskazanego wyżej terminu - nie będą rozpatrywane.

UWAGA:

Do wniosku należy załączyć zgodę wszystkich współwłaścicieli nieruchomości, jeżeli wnioskodawca nie jest jedynym właścicielem nieruchomości na terenie której planuje realizację zadania.

Dotacja nie może być wykorzystana na wydatki poniesione przed zawarciem umowy dotacyjnej z Gminą Przytyk.

Dotacją objęte są wyłącznie ogniwa fotowoltaiczne fabrycznie nowe i zamontowane po raz pierwszy, spełniające normy i dopuszczone do użytkowania na terenie Polski.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Referacie Gospodarki Nieruchomościami, Budownictwa i Ochrony Środowiska lub pod numerem telefonu: 48/ 618 00 95 w. 34 lub w. 39.

Zasady udzielenia ww. dotacji określone zostały w Uchwale Nr XXII.213.2021 Rady Gminy Przytyk z dnia 26 maja 2021 roku w sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowych z budżetu Gminy Przytyk na dofinansowanie zakupu i montażu odnawialnych źródeł energii na obszarze Gminy Przytyk (Dz. Urz. Województwa Mazowieckiego z dnia 28 maja 2021 r., poz. 4823).

 

Załączniki:

  • Uchwała Nr XXII.213.2021 Rady Gminy Przytyk z dnia 26 maja 2021 roku w sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowych z budżetu Gminy Przytyk na dofinansowanie zakupu i montażu odnawialnych źródeł energii na obszarze Gminy Przytyk
  • Wniosek o udzielenie dotacji celowej z budżetu Gminy Przytyk na dofinansowanie zakupu i montażu ogniw fotowoltaicznych.
  • Wniosek o rozliczenie dotacji celowej na dofinansowanie zakupu i montażu ogniw fotowoltaicznych.
  • Protokół odbioru końcowego potwierdzającego zakończenie inwestycji t.j zakupu i montażu ogniw fotowoltaicznych.

 

 

 

 

      Wójt Gminy Przytyk

           Dariusz Wołczyński

 

 

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYK
Papryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski

Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 


KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom