[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 18 stycznia 2019 04:01 | Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Styczeń 2019
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Festyn rodzinny "Postaw na rodzinę"


10 czerwca 2018 r. na Stadionie Sportowym w Przytyku odbył się festyn rodzinny „Postaw na Rodzinę" zorganizowany z okazji Dnia Dziecka.

Sprzyjająca aura i duża ilość atrakcji zgromadziły na płycie stadionu wielu uczestników.

Gospodarz festynu Wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński powitał wszystkich zebranych i zaprosił do wspólnego świętowania. Pierwszym punktem imprezy były programy artystyczne przygotowane przez przedszkolaków, gimnazjalistów oraz uczniów Szkoły Podstawowej z Przytyka i Wrzosu. Tę ostatnią szkołę reprezentował zespół Wrzosiki. Licznie zebrana przed sceną publiczność podziękowała za występ gromkimi brawami.

Na dzieci tego dnia czekały różne atrakcje: dmuchańce, kolejka elektryczna, eurobunge, kula bumper ball, malowanie twarzy i wiele wiele innych.

Stałym punktem programu były także konkurencje sportowe przygotowane przez pracowników przedszkola i szkół. Na zwycięzców czekały wspaniałe nagrody, które w czasie festynu wręczył na scenie Wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński.

Na miejscu nie zabrakło także stoiska policji, pokazów ratownictwa drogowego zorganizowanego przez Ochotniczą Straż Pożarną w Przytyku oraz kurtyny wodnej.

Bardzo dziękujemy, że mogliśmy razem spędzić ten dzień. Uśmiechy dzieci i ich radosne miny były najlepszą recenzją naszego festynu. 

Organizatorami imprezy byli Wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, oraz Parafialny Zespół Caritas w Przytyku.

Zapraszamy do naszej fotorelacji z tego dnia [galeria]

 

 

 

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:

KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYKPapryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat RadomskiRazem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 
Witryna Wiejska
KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom