[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 26 maja 2024 17:58 | Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny
RSS

 
 
BURMISTRZ MIASTA I GMINY
Dariusz Wołczyński


Maj 2024
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Czas podsumowań i podziękowań


W piątek, 19 kwietnia, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Przytyku odbyła się uroczysta LVI sesja Rady Miejskiej w Przytyku. Była to niezwykle ważna i symboliczna chwila, ponieważ stanowiła zakończenie VIII kadencji Rady Miejskiej.

Posiedzenie rozpoczął Przewodniczący Rady Miejskiej, Krzysztof Wlazło, który przywitał uczestników oraz przedstawił porządek obrad, a także omówił protokół z poprzedniej sesji.

Jednym z najważniejszych momentów tej sesji było wręczenie gratulacji oraz podziękowań za samorządową służbę w latach 2018-2024. To właśnie Burmistrz Miasta i Gminy Przytyk, Dariusz Wołczyński, osobiście przekazał radnym wyrazy uznania za ich zaangażowanie i poświęcenie dla dobra społeczności lokalnej. „Serdecznie dziękuję za dobrą współpracę oraz godne reprezentowanie interesów społeczności lokalnej. Życzę dalszych sukcesów oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów” - te słowa Burmistrza stanowiły wyraz uznania dla wysiłku i pracy podejmowanej przez radnych na rzecz rozwoju gminy Przytyk.

W dalszej części posiedzenia radni przystąpili do podjęcia istotnych uchwał, zgodnie z wcześniej przyjętym porządkiem obrad. Decyzje podejmowane podczas tej sesji będą miały wpływ na życie społeczności lokalnej, a ich implementacja będzie kontynuowana przez nową Radę Miejską.

Ostatnia sesja Rady Miejskiej w Przytyku VIII kadencji stanowiła nie tylko moment refleksji nad osiągnięciami minionych lat, lecz także okazję do wyrażenia wdzięczności dla zaangażowanych osób oraz do podsumowania wspólnej pracy na rzecz dobra mieszkańców gminy.

 

 

 

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYK
Papryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski

Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 


KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom