[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 18 czerwca 2024 06:46 | Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
RSS

 
 
BURMISTRZ MIASTA I GMINY
Dariusz Wołczyński


Czerwiec 2024
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Zapraszamy na szkolenie we Wrzosie.


Skuteczne NGO - podstawy prawne i obowiązki organizacji. Aktywne działania i sposób pozyskiwania środków na inicjatywy kulturalne. 24.05.2024 r.

Stowarzyszenie LGD „Razem dla Radomki” serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. Skuteczne NGO - podstawy prawne i obowiązki organizacji. Aktywne działania i sposób pozyskiwania środków na inicjatywy kulturalne.

 

O czym będziemy mówić?

Podczas spotkania, które skierowane jest do kół gospodyń wiejskich oraz organizacji pozarządowych, poruszymy następujące tematy:

- Podstawy prawne i obowiązki organizacji pozarządowych: Poznasz niezbędne przepisy i regulacje, które każda organizacja powinna znać.

- Pozyskiwanie zewnętrznych środków: Dowiesz się, jak zdobywać fundusze na realizację pomysłów lokalnych społeczności, od grantów po dotacje.

- Opracowywanie i przygotowanie wniosków: Przekażemy praktyczne wskazówki, na co zwracać uwagę przy aplikowaniu o środki zewnętrzne.

 

Dlaczego warto?

- Praktyczna wiedza: Dzięki szkoleniu zyskasz umiejętności, które pomogą twojej organizacji działać bardziej efektywnie i zgodnie z prawem.

- Inspiracja i motywacja: Poznasz historie sukcesu innych organizacji i dowiesz się, jak skutecznie realizować własne inicjatywy.

- Wsparcie i networking: To doskonała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów z innymi organizacjami.

 

Kiedy i gdzie?

Data: 24 maja 2024 r.

Godzina: 16.30

Miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa we Wrzosie, Wrzos 6

 

Wydarzenie jest współfinansowane w ramach projektu współpracy LGD „Razem dla Radomki” pt. „Kultura lokalnie. Przestrzeń inspiracji”, który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

 

Dołącz do nas! Przyjdź, aby zdobyć cenną wiedzę, poznać inspirujących ludzi i zrobić pierwszy krok ku skutecznemu działaniu swojej organizacji. Serdecznie zapraszamy!

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYK
Papryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski

Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 


KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom