[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 18 czerwca 2024 08:21 | Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
RSS

 
 
BURMISTRZ MIASTA I GMINY
Dariusz Wołczyński


Czerwiec 2024
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Za nami piknik rodzinny „Postaw na rodzinę”


W drugą niedzielę czerwca odbył się kolejny  festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka pn. ,,Postaw na rodzinę”.

Wydarzenie rozpoczęto od uroczystego powitania wszystkich zgromadzonych na boisku przez Burmistrza Miasta i Gminy Przytyk Dariusza Wołczyńskiego. O godzinie 13:00 zgromadzeni mogli podziwiać występy artystyczne przedszkolaków z Publicznego Przedszkola, uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci oraz podopiecznych grup tanecznych działających  przy Centrum Kultury i Biblioteki w Przytyku. Artyści z sukcesem porwali do wspólnego śpiewu i tańca wszystkich gości. O godzinie 14:00 rozpoczęła się wielka zabawa.  Tego dnia na uczestników czekało wiele atrakcji: zjeżdżalnie i różnego rodzaju dmuchańce,  basen z łódkami elektrycznymi, bungee i wiele innych. Podczas pikniku nie zabrakło rywalizacji i konkursów przygotowanych przez placówki edukacyjne.

Na wydarzenie przybyła również Alfa - pies patrolująco-tropiący z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. Wraz z opiekunem, st. sierż. Łukaszem Rolą, zaprezentowali umiejętności zwierzęcia podczas codziennej służby, jego posłuszeństwo i oddanie oraz zabawę. Wyczekiwaną atrakcją była  oczywiście piana party.

Podczas festynu swoje umiejętności kulinarne zaprezentowało także koło gospodyń wiejskich z Ostrołęki. Dzięki przygotowanym przez nie smacznym pierogom i porce nikt nie opuścił naszego stadionu głodny.

Długi, pełen radosnej zabawy dzień zakończył się w godzinach wieczornych. Organizatorom imprezy, wśród których znaleźli się Burmistrz Miasta i Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Parafialny Zespół Caritas w Przytyku, serdecznie dziękujemy, a osoby, którym nie udało się dotrzeć do nas w tym roku, zapraszamy za rok. 

Galeria zdjęć

 

 

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYK
Papryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski

Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 


KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom